Šoupací dveře do pouzdra

Posuvné dveře se zasouvají do speciálního pouzdra, které je vyrobeno z plechových nebo silných skleněných materiálů. Pouzdro je zapuštěno přímo do stěny nebo je nasazeno vedle stěny a to tak, aby pouzdro vypadalo dobře a bylo do něj možné skrýt dveře, když jsou zrovna otevřené. Častěji je ale pouzdro zapouštěno právě do stěny, což je daleko lepší řešení, protože si odpustíte jakýkoli zásah do stěny v okolí dveří.

Pouzdro tvoří takovou ochranu dveří, které jsou zasunuté a tak i otevřené. Jeho pořízení je poměrně nákladné, ale nemusíte se obávat do něj investovat.

Vydrží vám několik let a případně můžete nechat vyměnit jen dveře, jejichž systém je v případě posuvných dveří naprosto identický. Posuvné dveře jsou zavěšeny na speciálním systému, drží na několika kolejničkách, díky nimž je možné dveře posouvat ze strany na stranu, tak je otvírat a zavírat. Systém kolejniček je umístěn v horní části dveří, nikoli na podlaze, kde by naprosto zbytečně bránily volnému pohybu po domácnosti.

Posuvné dveře do pouzdra jsou ideálními pomocníky nejen do menších místností nebo malých bytů, ale i například do koupelen nebo chodeb, kde je umístěno větší množství dveří. Posuvné dveře do pouzdra navíc značně šetří veškerý prostor v každé místnosti.

Lze vybírat dveře vyrobené z různých materiálů. Velmi oblíbené jsou hlavně klasické dřevěné dveře nebo skleněné dveře, které z hlediska designu vypadají naprosto dokonale v každé moderní domácnosti. Záleží ale pochopitelně na každém, pro jaké dveře se nakonec rozhodne. Při výběru je ale vždy dobré zohlednit fakt, do jakého stylu je laděný celý interiér domácnosti.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Interiérové dveře a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.