Úvod

Vítejte na webových stránkách Dveří od Rostra, kde se specializujeme na truhlářskou výrobu interiérových dveří na míru. Před využitím našich služeb si prosím pečlivě přečtěte tyto podmínky služby. Používáním našich služeb vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Služby a produkty

Nabízíme širokou škálu interiérových dveří, od klasických po moderní designy. Všechny naše produkty jsou vyrobeny s nejvyšší péčí a s důrazem na detail, aby splňovaly Vaše požadavky na kvalitu a estetiku. Na našem webu najdete portfolio našich produktů a služeb.

Objednávka a realizace

Přijímání objednávek probíhá prostřednictvím našeho webu nebo přímo na adrese naší společnosti. Po přijetí objednávky s Vámi budeme komunikovat pro potvrzení specifikací a termínu dodání. Veškeré naše produkty jsou vyráběny na míru podle specifických požadavků zákazníka.

Práva a záruky

Všechny produkty jsou pokryty zárukou na materiál a práci. V případě jakéhokoli defektu nebo nedodržení specifikací objednávky z naší strany se zavazujeme problém odstranit nebo poskytnout odpovídající kompenzaci. Zákazník má rovněž pravo odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě.

Kontakt

V případě dotazů nebo požadavku na další informace kontaktujte prosím zástupce naší společnosti Dalibora Hrůzu na emailu [email protected] nebo na adrese Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika.

Komentáře